EST

Ventilatsioon

Tuleb ikka ette vajadust muuta olemasolevat ventilatsiooni või ehitada välja uus süsteem – projekti olemasolul seadmete ja torustiku paigaldus saab meie abil tehtud. Projekti puudumisel aitame selle kõigepealt vormistada ja seejärel ...

Paigaldame nii tavapärased sissepuhke/väljatõmbe ventilatsioonisedmeid nii väikekontoritesse kui ka suuremaid seadmeid ning süsteeme suurematele hoonetele. Samuti pakume tavalisi kanaliventilaatoreid või katuseventilaatoreid ja ka tööstuslikke väljatõmbe süsteeme nt. tolmu või gaaside ärastuseks töökohtadelt / ruumist.

Pakume seadmeid vastavalt kliendi soovidele kas projektis näitena toodud seadmena või leiame soodsama asendus mis täidab kõik vajalikud tehnilised tingimused – pakume seadmeid mida hiljem ilma häbitundeta ka hooldame.

Lisaks seadmetele ja torustikule paigaldame seadmete juhtimiseks ka vajaliku automaatika ja reguleerime selle tööks optimaalsele reziimile ning aitame häälestada ja reguleerida õhuhulkasid ehk kõik selleks et alne idee saaks tulemuslikult tegelikuseks.