EST

Tööstuslikud väljatõmbesüsteemid

Tööstuslikud väljatõmbesüsteemid tagavad puhta ja tervislikuma töökeskkonna ruumides ja töökohtades kus on tegu kas tolmude või ka näiteks gaasidega.

saagimise, lihvimise, puurimise vms. tehnilise töötlemise käigus tekiv lendlev tolm võib olla probleemiks efektiivse töö ja kvaliteetse töötulemuse saavutamiseks kuid ka näiteks ebamugav aga kindlasti on ka ebatervislik. Veel ohtlikumad ja kahjulikumad on erinevad gaasid nt. autode/liikurmasinate heitgaasid. Pakume seadmeid, süsteeme ja lahendusi töökohtade, töölaudade, ruumiosade või tervete ruumide teenindamiseks.

ventilaatorid ja liigendsüsteemidega äratõmbetorustik keevitaja töökohtadele, autogaraazidele vms. ruumidesse, tolmuärastus üksikutelet töökohtadele kui ka seadmetel või tööpinkidele nii liikuvatele kui ka statsionaarsetele.

Pakutavad lahendused on erinevad: statsionaarvsed tõmbepesad/kohad, liikuvate liigendüsteemidega tõmbeotsikud, filtritega või ilma, filtreeritavate puhul nii kott, kui ka padrunfiltritega, käsitsi või automaatselt suruõhuga puhastatvad filtersüsteemid jne. Filterseadmed ruumis liigutatavad või statsionaarsed.

Lahendusi on erinevaid ja et selle õigeni jõuda teeme koostööd nii tellija kui ka maaletooja/valmistajatehasega.