EST

Hooldus

Seadmete ja süsteemide korraline hooldus tagab nende pikaajalise töö ja suurendab oluliselt tõrgetata tööaega. Tõrked seadmete töös tähendavad paljudel juhtudel otsest rahalist kahju. Ära kaota oma raha – hoia seadmed korras ja hoiad kokku raha.

Kuigi Teie süsteemid võivad olla veel garantiiga kaetud ei kata paigaldaja ja/või valmistaja garantii enamasti hooldamatusest tekivaid probleeme !

Pakume hooldust ja remonti: ventilatsioonisüsteemidele, jahutussüsteemidele, õhksoojuspumpadele, tööstuslikele tolmuärastussüsteemidele, kesktolmuimejatele, ...

Kasutame oma töös vaid tuntuid ja kvaliteetseid materjale: kiilrihmad - Gates, ContiTech,... Laagrid - SKF, FAG, ..., tsirkulatsioonipumbad - Grundfos,... kanali,-katuseventilaatorid - Östberg, Systemair, Remak ... ventilaatorite varuosad - EBM Papst ... regulaatorid, andurid, automaatika komponendid - Regin, Siemens, TAC, Belimo, Produal ... jpm.

 

Hoiatus!

Ärgem langegem oskamatu hooldaja odava pakkumise ja mesijutu lõksu - siiski liigub turul pakkujaid kes teevad hoolduse nime alla lohakat ja puudulikku tööd. Küsi pakkumisi ja uuri tööde tausta.

näiteks pole Ventilatsiooni hooldus pelgalt filtrite vahetus või kliimaseadme hooldusel tehtav töö filtri puhastus - hooldus on palju enamat !